19 Mart 2010 Cuma

Mor, Krem Çiçekli Kapı Süsü Ve Çiçekler

Sahibi zor karar veren birisi olduğundan sanırım, biraz sorunlu bir çelenk oldu. Sahibinin renk seçerken ki halini burada yayınlmayı çok isterdim :) Rengine zorda olsa karar verildikten sonra çiçekleri almaya gittim ama mor çiçek kalmamış, yarın geleceğini söylediler. Ertesi gün tekrar gittim neyse ki çiçekler gelmişti aldım. Çelengi süslemeye başladım bitecek az kaldı diye sevinirken birde baktım çiçekler eksik hadi ertesi gün tekrar bana Eminönü yolu gözüktü :) Bu aksamda gidip eksik çiçekleri aldım ve tamamladım. Onca uğraşmaya değdi güzel oldu ellerime sağlık.
Çiçeklerin renkleri o kadar canlı o kadar güzeldi ki hepsinden aldım. Kolaj yapmak için hepsinin fotoğrafını çektim. Çok zor iş bu fotoğraf çekmek. Yapılan üründen daha çok yoruyor insanı ve sinirlendiriyor :) Kolajı nasıl yapacağımı birkaç deneme ve biraz da dış destekle öğrendim. Ama şuan altta göründüğü gibi minicik görünmüyordu yaptığımda. Gerçi resmin üzerine tıklayınca resim normal boyutta ve çiçekler bütün parlaklığıyla gözüküyor ama ben üzerine tıklamadan da normal ebatında gözüksün istiyorum. Nerde yanlış yapıyorum bulamadım.

5 yorum:

 1. çok güzel olmuş ellerine sağlık renkler harika mor ve krem birbirine çok uymuş.sahibi güle güle kullansın.

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Umarım sahibide beğenir :)

  YanıtlaSil
 3. Renk uyumu tamamen bana ait.Sahibine kalsaydı bir ömür karar veremezdi.Melekim yorma kendini bu fotoğraf işinde diyeceğim ama yine beni dinlemeyceksin.Ellerine sağlık süpper olmuş...

  YanıtlaSil
 4. bende yaptırmak istiyorum adres,tel bilgilerinizi gönderirmisiniz.

  YanıtlaSil
 5. kufiza@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil